Home › Nowe inwestycje na południu Pragi

Nowe inwestycje na południu Pragi

Dogodna lokalizacja nieruchomości jest chyba największą trudnością dla ludzi, szukających nowego lokum w Warszawie. Nowoczesne inwestycje budują się niemalże w na przestrzeni całego miasta, a oferta deweloperska jest istotnie zróżnicowana.

Naturalnie im bliżej starego miasta, tym stawka za metr kwadratowy wzrasta. Aktualnie jednak stolica jest świetnie skomunikowana dlatego, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia jest w cenie bliskość punktów zielonych oraz dobre infrastruktury okolicy. Gdzie znajdziemy takie nieruchomości? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest dzielnicą o której wielokrotnie mówiło się w zły sposób. Na prawdę w latach dziewięćdziesiątych ta dzielnica nie była zbyt przyjazna do życia.

jednakże przez lata rozpowszechniane legendy nie są już aktualne.

Teraz świeże mieszkania na południowej Pradze cieszą się bardzo popularnością.

W tym obszarze buduje się bardzo dużo inwestycji deweloperskich.

Mieszkańców Warszawy przyciągają również niskie ceny mieszkań, które są dużo niższe niż na przykład na Śródmieściu.

Z tego powodu kupno nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego długu. Ten obszar Warszawy cechuje się atrakcyjnymi architektonicznie blokami i dogodną infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Możemy znaleźć tutaj wielość szkół i przedszkoli. Przy tym jest tutaj mnóstwozakładów usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,z tego powodu mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w tarasy i ogródki..


Zobacz:
Jak zorganizować ciekawą wyprawę?
Nie znosisz bycia na diecie?
Menu na przekąski odchudzające
Rozwód z orzeczeniem o winie i co dalej?